إِنَّ اللَّهَ هُوَ الرَّزَّاقُ ذُو الْقُوَّةِ الْمَتِينُ (سوره ذاریات «51»)

اجاره دوست مجازی توسط زنان مجرد چینی

۱۶/۰۹/۱۳۹۸

توسط مسترکاف

دیدگاه

طبق جدیدترین گزارشات منتشر شده زنان چینی با پرداخت هزینه، دوست مجازی اجاره می کنند. البته این ارتباطات آنلاین بیشتر برای مصاحبت و توجه عاطفی انجام می شوند.

زنان چینی می توانند از دوست مجازی خود بخواهند تا صبح ها پیام های دلگرم کننده ای مثل «از خواب بیدار شو» را برای آنها ارسال کنند. آنها همچنین می توانند از دوست مجازی خود بخواهند تا با ارسال وقت و بی وقت پیام کوتاه در طول روز، از احوال آنها باخبر شده یا فقط پیام های تشویق کننده بفرستند.

یک دانشجوی ۱۹ ساله چینی که تاکنون به طور تقریبی ۱۵۰ دلار خرج این سرویس کرده، به خبرگزاری فرانسه می گوید:

«اگر کسی حاضر باشد با من چت کند و من را از تنهایی در بیاورد، با کمال میل هزینه آن را می پردازم.»

یکی از دلایلی که سبب گرایش زنان چینی به دوست مجازی شده این است که آنها بیشتر زمان خود را صرف درس خواندن می کنند تا در امتحانات ورودی بسیار سخت دانشگاه های این کشور قبول شوند.

آنها در این مسیر، یادگیری مهارت های اجتماعی و کسب تجربه را قربانی می کنند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، وارد بازار کار می شوند. آنها به خاطر زمان محدود و ارتباطات عاطفی کم، برقراری رابطه با دوست مجازی را بهترین گزینه می دانند.

علت دیگر، کمتر شدن وابستگی زنان چینی به مردان است. در گذشته زنان این کشور برای داشتن ثبات مالی، برخورداری از سرپناه و مزایای دیگر با جنس مخالف ارتباط برقرار می کردند. ولی حالا که این نیازها را برطرف کرده اند، به دنبال پر کردن خلاء عاطفی و مصاحبت (ولو فقط به شکل مجازی) هستند.

مطالب مرتبط

کشف بدافزار در ۱۰ها اپ زیباسازی چهره

کشف بدافزار در ۱۰ها اپ زیباسازی چهره

به گزارش شرکت امنیتی CyberNews، بسیاری از اپلیکیشن های زیباسازی چهره در پس رابط کاربری مجذوب کننده خود انواع بدافزارها و جاسوس افزارها را پنهان کرده اند. شرکت امنیتی CyberNews که...

بدترین پسوردهای سال ۲۰۱۹

بدترین پسوردهای سال ۲۰۱۹

طی شش ماه اول سال 2019 میلادی بیش از 4 میلیارد حساب کاربری فاش شده که به تنهایی آمار نگران کننده ای محسوب می شود. بدتر از آن، پسوردهاییست که کاربران برای حفاظت از اکانت های خود...

شرایط اقلیمی زمین اضطراری است

شرایط اقلیمی زمین اضطراری است

بیش از ۱۱ هزار دانشمند از ۱۵۳ کشور دنیا زنگ خطر در مورد تغییرات اقلیمی را به صدا در آوردند. این پژوهشگران در مقاله ای که امروز در نشریه BioScience منتشر کردند بیانیه ای را با این...

0 دیدگاه

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *