طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکان، ویژه پزشکان، دندانپزشکان، مراکز عکس برداری و فیزیوتراپی و زیبایی با معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان می توانند با طراحی سایت از آن بهره مند گردند.
علاوه بر موارد ذکر شده، کلینیک های پزشکی، درمانگاه ها و بیمارستان ها با داشتن امکاناتی همچون رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.

طراحی سایت پزشکان، باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به سایت یک پزشک باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند.

طراحی سایت پزشکان باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند.

 

 

ویژگی های طراحی سایت پزشکان

مهمترین ویژگی یک سایت پزشکی و درمانی، نمایش خدمات و تخصص های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک می باشد.
در صورتی که سایت برای یک پزشک طراحی گردد، نمایش درباره ی من و رزومه ی دکتری، اطلاعات تماس، مطب ها و یا کلینیک های طبابت وی و تخصص ها از ملزومات کار هستند. و در صورتی که سایت برای یک کلینیک و یا بیمارستان و مطب طراحی شود، ارائه ی خدمات و تخصص های پزشکی درمانی آن محل ها، نمایش اطلاعات پزشکان و کارکنان آن محل، از مواردی است که باید در طراحی سایت کلینیک های درمانی و مطب ها و بیمارستان ها لحاظ گردد.
در کنار امکانات ویژه سایت پزشکان ، رعایت اصول بهینه سازی سایت و بهینه سازی برای گوگل، مهمترین مسئله ای است که باید در طراحی سایت  پزشکی رعایت شود. چراکه با استفاده از این ویژگی، سایت توسط مشتریان و متقاضیان دیده خواهد شد. توجه داشته باشید که حدود ۸۰ درصد بازدید کنندگان سایت ها از طریق موتورجستجوگر گوگل به سایت ها وارد خواهند شد. پس یک سایت بهینه شده برای گوگل مهمترین ویژگی جانبی است که یک سایت باید دارا باشد.

هدف از طراحی سایت پزشک چیست ؟

معرفی پزشک یا مطب یا کلینیک، ارائه ی خدمات و تخصص ها به بازدیدکنندگان سایت، پیدا کردن متقاضیان و بیماران، ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ها و نظردهی، نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران، نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به صورت تور مجازی و … از جمله اهدافی است میتوان با طراحی سایت و مختص پزشکان و کلینیک های درمانی به آن رسید.
با استفاده از یک سایت پزشکی قوی میتوان جدا از ارائه ی خدمات به مشتریان و بیماران گذشته، متقاضیان جدیدی نیز پیدا نمود. این کار با استفاده از ارتقای رتبه ی سایت در کلمات کلیدی در موتور جستجوگر گوگل انجام می پذیرد.
راضی نگه داشتن مشتریان و بیماران قدیمی یکی از مواردی است که توسط میتوان به آن رسید.طراحی سایت پزشکان با داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین، کاربران می توانند بدون مراجعه به مطب یا کلینیک، از امکان تعیین وقت قبلی بهره مند شوند.

دلایل موفقیت سایت های پزشکی

نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد.
در صورتی که سایت پزشکی در زمینه ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه ی اول گوگل بیاید میتواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. تجربه ی چندین ساله ی ما میتواند شما را در داشتن یک سایت کارا و موثر در زمینه ی کاری خود موفق نماید.
اما نکته ی مهم بعد از آوردن کاربران جدید به سایت و همچنین برای کاربران قدیمی و یا مشتریان، نگه داشتن آنها در سایت می باشد. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت بسیار سایت اصلی ترین مسائلی است که باید انجام گردد.
به طور خلاصه موفقیت یک سایت پزشکی به دو عامل آوردن مشتریان و بیماران جدید آنهم بصورت هدفمند (رتبه ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی) و سپس نگه داشتن کاربران با استفاده از سرعت، کارایی و گرافیک جذاب سایت، ارتباط مستقیم دارد.

امکانات سایت پزشکان و کلینیک های درمانی

۱٫ امکان رزرواسیون و مشخص نمودن زمان قرار با پزشک یا تعیین وقت در کلینیک در سایت

۲٫ امکان داشتن بانک کتاب ها و مجلات پزشکی

۳٫ نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل

۴٫ بخش معرفی خدمات و تخصص های کلینیک و یا پزشک

۵٫ امکان اضافه نمودن صفحات نامحدود به منو و قراردادن محتوا در صفحات

۶٫ امکان مدیر متون و تصاویر در تمامی صفحات اضافه شده به سایت

۷٫ در نظر گرفتن بخش اخبار و مقالات با ثبت بی نهایت خبر و مقاله در طراحی سایت پزشکان

۸٫ نظرسنجی

۹٫ بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و…

۱۰٫ بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏های مدیر سایت

۱۱٫ بخش گالری تصاویر با امکان تعریف آلبوم و عکس‏های نامحدود

۱۲٫ بخش گالری فیلم

۱۳٫ ایجاد صفحات نامحدود برای سایت

۱۴٫ بخش اسلاید تصاویر هدر سایت و با جلوه های ویژه

۱۵٫ تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر ۱۶٫ و …

نمونه سایت پزشکان