طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل، ویژه هتل داران،مالکین شهرک های ویلایی و ساحلی ، مراکز ارائه دهنده خدمات در این زمینه با معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نمایش نمای هتل، اتاق ها و تجهیزات، خدماتی که در هتل ارائه می شود و امتیازی که به هتل به تناسب خدماتش داده شده،زیبایی های فضای داخلی و خارجی آن، ثبت اخباری که مرتبط با موفقیت های به دست آمده توسط مالک یا اعضای داخلی هتل و … مهمترین مسائلی هستند که هتل داران می توانند با طراحی سایت هتل از آن بهره مند گردند.
امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك سايت حرفه اي در تمامي مشاغل دیده می شود. با طراحی سایت هتل نیز می توانید به معرفی هتل و امکانات و تصاویر هتل خود بپردازید و هتل خود را به راحتی در موتورهای جستجو معرفی نمایید. برای اینکار باید سایت شما در لینک های اول گوگل قرار گیرد تا کاربران بتوانند به سایت شما دسترسی پیدا کنند بنابراین در طراحی سایت هتل باید بهینه سازی قوی داشته باشیم.

 

درطراحی سایت هتل ابتدا مسئله ی آوردن کاربران به سایت باید در نظر گرفته بشود. پیدا شدن سایت هتل توسط مشتریان هدف از چندین طریق اتفاق خوهد افتاد. ۸۰ درصد کاربران از طریق گوگل به سایت ها وارد میگردند و اینکه نتایج گوگل و پیدا شدن سایت در گوگل بصورت رایگان و دائمی هست و مهمتر آنکه این روش بصورت هدفمند اتفاق می افتد.

 

نکته ی دیگر پس از آمدن کاربران و مشتریان هدف به سایت، نگهداری این افراد در سایت می باشد. این کار با امکانات مناسب و نمایش اطلاعات و همچنین قالب گرافیکی زیبا و حرفه ای بصورت لود سریع اتفاق خواهد افتاد. دادن اطلاعات کافی در مورد هتل، نمایش اتاق ها، خدمات، سیستم رزرواسیون آنلاین، پرداخت آنلاین مبالغ، سیستم اس ام اس و ایمیل برای مشتریان، نمایش نقشه ی گوگل از محل هتل، درج تفاوتهای هتل با دیگر هتل ها و … از جمله مسائلی هست که در یک سایت هتلی حرفه ای باید وجود داشته باشد. طرز چینش تمامی این مسائل در کنار هم با استفاده از قالب گرافیکی اختصاصیهتل، اهمیت بسیاری در اعتماد سازی بازدید کنندگان سایت هتل دارد.
دیزاین آز با آنالیز دقیق از امکانات و طراحی های سایت هتل های موفق خارجی و داخلی و در اختیار قرار دادن این اطلاعات در طراحی سایت هتل برای شما، میتواند گامی بلند در زمینه ی هتلداری آنلاین و اینترنت می باشد.

 

ویژگی های سایت های هتل ها

ویژگی اصلی که در طراحی سایت هتل باید دیده شود، معرفی هتل و امکانات کیفی آن می باشد. همچنین جذب مشتریان از طریق سایت نیز می تواند از ویژگی های مهم دیگر یک سایت برای هتل باشد.
یک سایت هتل با گرافیکی جذب و مخصوص و منحصر به فرد آن هتل می تواند تاثیر زیادی در جذب مشتریان به انتخاب آن هتل برای محل اقامت خود باشد. یک سایت هتل اگر بتواند در بخش های مختلف خود، امکانات کیفی خود را به صورت نمایش عکس ها و اسلاید شو ها، در اختیار کاربران قرار دهد، می تواند نقش بزرگی در افزایش تعداد مشتریان آن هتل داشته باشد.
امروزه بسیاری از هتل های بزرگ در جهان و ایران، برای رزور اتاق های خود را از طریق اینترنت در طراحی سایت هتل خود بخشی را در نظر گرفتند که باعث جلب رضایت مشتریان از این مسئله شده است، همچنین از این طریق دیگر مشکل برقرای تماس و اشغال بودن خط های تلفن های هتل های بزرگ نیز، حل شده است و همچنین در سبک کردن کار برای نیروی انسانی حاضر در بخش رزور هتل، تاثیر زیادی داشته است.

 

هدف از داشتن سایت برای هتل چیست ؟

هدف های یک هتل دار از ایجاد و طراحی سایت هتل، مسلما در وهله ی اول افزایش درآمد و جذب مشتریان زیاد و در مرحله بعد، معرفی هتل و امکانات آن به مشتریان می باشد.
یک مدیر هتل برای رسیدن به این هدف باید نکاتی را رعایت نماید تا سایت هتل برای او، بهره وری و بازده ی زیادی داشته باشد. سایتی حرفه ای که تمام نکات و ویژگی های هتل داری را در آن همراه کرده باشیم و به نظاره ی مشتریان و کاربران اینترنتی قرار داده ایم.

دلایل موفقیت سایت های هتل

دلیل اصلی موفقیت و معرفی گسترده یک سایت هتل در اینترنت، بهینه سازی سایت می باشد.
سایت هتل ما باید با توجه به سرچ کلمه هتل در ابتدای لیست جست و جو قرار گیرد، زیرا سابقه و آمار نشان داده است که بسیاری از کاربران فقط موارد ابتدایی لیست را مشاهده می نمایند.
مثلا فرض نمایید شما هتلی در تهران را در گوگل سرچ می نمایید، مسلما چند هتل ابتدایی این لیست را مشاهده می نمایید و همچنین معتبر تر خواهید دانست.
پس برای رسیدن به این دلیل مهم موفقیت، بهتر است کارهای سطحی، مثل استفاده از ابزار آماده طراحی سایت هتل را کنار گذاشته و به سمت اصول حرفه ای طراحی سایت هتل و شرکت های معتبر طراحی سایت هتل برویم.