سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بی شک یکی از تخصصی ترین و حساس ترین بخش ها در طراحی سایت است. زیبایی برای یک فروشگاه اینترنتی کافی نیست، بلکه پارامترهای بسیاری در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی مطرح است که رعایت نکردن هر یک از آنها منجر به ترک کردن سایت شما توسط مشتری می شود.

 

بعضی از مزیت های طراحی فروشگاه آنلاین طراحی آز به شرح زیر است:

 

 فروشگاه اینترنتی ایده آل برای موتورهای جستجو : جدیدترین الگوریتم های گوگل، نکاتی که باعث می شود شما زودتر از دیگران در صفحات اول گوگل مشاهده شوید را در طراحی فروشگاه اینترنتی ، در نظر گرفته ایم.

مطابق با الزامات دریافت نماد اعتماد وزارت بازرگانی: در طراحی فروشگاه اینترنتی ، الزاماتی فنی که برای دریافت نماد اعتماد الکترونیک وزارت بازرگانی نیاز دارید، پیش بینی و پیاده سازی نموده ایم که کمک شایانی به دریافت سریع تر نماد اعتماد فروشگاه اینترنتی خواهد نمود.

 نکاتی که باعث می شود تا بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود : بر اساس جدیدترین روشهای طراحی فروشگاه آنلاین در دنیا و نکاتی که اساتید برتر فروش اینترنتی نظیر برایان تریسی، اریک ورمیولن و همچنین اساتید فروش اینترنتی در ایران مانند جناب دکتر روستا و … نکات کلی و جزیی بسیاری را در طراحی فروشگاه آنلاین اجرا نمودیم که بیشترین تاثیر را برای تبدیل بازدید کننده به مشتری برایتان خواهد گذاشت و منجر به فروش بیشتر فروشگاه اینترنتی شما خواهد شد.

 امکانات بی شمار در طراحی فروشگاه آنلاین : ما پیش بینی بیشتر نیازهای شما را برای مدیریت بهتر فروشگاه آنلاین و پیاده سازی اهدافتان برای جذب بیشتر مشتری در وب سایتتان نموده ایم

 پیش بینی و طراحی راحت ترین مسیر برای خرید مشتری : مشتریان فروشگاه اینترنتی ، همیشه سریعترین و ساده ترین مسیر برای خرید از فروشگاه اینترنتی انتخاب می کنند، ما این را می دانیم و در ساختار و طراحی فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته ایم.

پشتیبانی مطمئن از فروشگاه اینترنتی شما : با اینکه فروشگاه اینترنتی را به گونه ای طراحی نموده ایم که کمترین نیاز را به ما داشته باشید، ولی در تمام مدت پشتیبان شما خواهیم بود و اشکالات احتمالی را برطرف خواهیم کرد.

 امکان ارتقا به نسخه های بالاتر، طراحی سفارشی و افزودن امکانات بیشتر : امکاناتی نیاز دارید که ما پیش بینی نکرده ایم ؟ یا هنوز نمی دانید کدام نسخه فروشگاه اینترنتی برای شما مناسب تر است ؟ نگران نباشید، علاوه بر اینکه در هر زمانی می توانید نسخه فروشگاه آنلاین خود را به نسخه های بالاتر ارتقا دهید، هر امکاناتی که فکرش را بکنید، برایتان طراحی و اضافه می کنیم.

سرور های پرقدرت با بیشترین سرعت و بالاترین نرخ up time : سرور و هاستی که برایتان در نظر گرفته ایم، سرورهای قدرتمند داخل کشور با قابلیت پاسخ دهی و سرعت بسیار بالا می باشند تا از هر نظر خیالتان بابت فروشگاه اینترنتی راحت باشد.

سازگار با انواع نسخه های browser : سازگاری فروشگاه اینترنتی شما با انواع نسخه های مرورگرها باعث می شود تا نگرانی بابت مشتریان و بازدیدکنندگانتان نداشته باشید.

امکان افزودن درگاه پرداخت آنلاین

امکان افزودن بیشمار کالا و برند در فروشگاه اینترنتی

 
 

چرا برخی از فروشگاه های اینترنتی با شکست مواجه می شوند ؟

بسیاری از شرکت های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پس از طراحی و تحویل، صاحب فروشگاه اینترنتی را به حال خود رها می کنند و او خود باید به فکر ورود کالا و افزایش بازدیدکننده، بالا بردن سایت در موتورهای جستجو و بهینه سازی آن باشد، حال آنکه بسیاری از افرادی که درخواست طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دارند و به آن علاقمندند، دانش فنی لازم برای ورود کالا، ورود مقالات، بهینه سازی سایت و بسیاری مطالب دیگر را ندارند و به این خاطر یا جرات ورود به حوزه فروشگاه اینترنتی را ندارند و یا پس از مدتی آن را به حال خود رها می کنند.
دیزاین آز برای حل این مشکل پیش بینی لازم را انجام داده است. پس از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و تحویل، مشتریانی که درخواست ورود کالاها و خدمات و اخبار دارند، می توانند با پرداخت هزینه اندکی ، این کار را به ما واگذار نمایند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی دو مزیت بزرگ برای شما دارد:

۱: بروز رسانی هر روز سایت و ورود کالاها، مقالات و اخبار منجر به افزایش بازدیدکنندگان و در نهایت رونق بیشتر سایت حرفه ای شما می گردد.

۲: در صورتی که دیزاین آز بروز رسانی را برای شما انجام دهد، تمامی نکات بهینه سازی سایت در ورود کالاها ،تصاویر بهتر و موثرتر و اخبار و مقالات و استاندارد های لازم را نیز در نظر می گیرد که خود منجر به افزایش ورودی گوگل و حجم بیشتر بازدیدکنندگان می گردد و در نهایت فروش بیشتر می گردد.